Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 777 768 883

Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník

DOMY - PRODEJ RS312157

Jeseník

6 500 000 Kč

k jednání, + 1 % + DPH provizi hradí kupující

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU
Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Dům se nachází přímo v překrásné lokalitě hned pod lázněmi Vinzenze Priessnitze s nerušenými výhledy na pohoří Hrubého Jeseníku. Nemovitostech je vlastnictví rodiny(SJM) a neváznou na ni žádná zástavní práva. Budova má vydané stavební povolení na malebný penzion se čtyřmi apartmány, kavárnou, zimní zahradou, parkovacími místy. Jde o neopakovatelné stavební místo, budovu, okolí, klid- je zde již vyhlášena stavební uzávěra. Jedná se o původní lázeňský penzion JUST. Budova není památkově chráněna. Nemovitost je již zcela vyklizena. Je tedy možný okamžitý pracovní nástup finálních řemeslníků. Jsou zhotoveny nové železobetonové stropy. Dům je nadále veden jako rodinný-je možno čerpat mnohé stavební dotace. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Jedná se o třípodlažní budovu, plus využitelná půda. V přízemí je plánována kavárna. V první podlaží bude 3/4 plochy vyhrazeno pro velký apartmán. Zbylá 1/4 tohoto podlaží bude apartmán rovněž s vlastní kuchyňkou a sociálním zázemím. V druhém nadzemním podlaží budou dva samostatné apartmány s vlastní kuchyní a vlastní oddělenou sociálkou. Konečný rozsah rekonstrukce, její změny a využití budovy je na rozhodnutí nových majitelů. Okolí: nekonečné lesy Hrubého a Nízkého Jeseníku, Kralický Sněžník, Rychlebské hory. V blízkosti je množství sjezdovek a lyžařsko-běžeckých drah. V létě ideální na elektrokola, koloběžky. V okolí jsou vyhledávané: Rejvíz, Ramzová, Praděd, Červenohorské sedlo, Petrovy kameny, Dlouhé stráně, Karlova Studánka, Lesní bar, termály v Losinách, Otmuchowská jezera na Polské straně. A samotné město Jeseník-krásné horské město s bohatou historií, se soukromým pivovarem. Hned nad domem začíná lázeňské městečko \"Lázně Jeseník\". Tedy procedury, promenády se \"zázemím\" (hospody, bary, diskotéky kulečníkové herny, venkovní kurty, golf, v zimě kluziště...) a lázeňský život se vším všudy.
Vážným zájemcům o nabízenou nemovitost zašleme na vyžádání podrobnější popis nemovitosti (vizualizace, stavební plány, fotografie).

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: RS312157
Lokalita: Jeseník
Město: Jeseník
Typ objektu: Domy a vily
Druh: jiný dům
Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.1 Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.2 Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.3 Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.4 Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.5 Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.6 Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.7 Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.8 Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.9 Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.10 Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.11 Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.12 Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.13 Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.13 Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - obrázek č.13
Líbí se vám tato nabídka? Domluvte si prohlídku Dům (penzion) k rekonstrukci obec Jeseník - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Miroslava Kárníková

Miroslava Kárníková
realitní makléř

+420 770 183 129

NEBO NAPIŠTE: